دوشنبه 31 تير 1398   09:04:19
شما اینجا هستید :
 • ارسال به دوستان
 • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

 • 1397/11/15 دوشنبه
 • جلسه کارگروه گردشگری شهرستان بهمئی با موضوع ستاد هماهنگی خدمات سفر نوروز ۹۸ در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان بهمئی برگزار شد .
  جلسه کارگروه گردشگری شهرستان بهمئی با موضوع ستاد هماهنگی خدمات سفر نوروز ۹۸ در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان بهمئی برگزار شد .

   دراین نشست حکمت اله سنائی فرماندار شهرستان بهمیی با تبریک دهه مبارک فجر و چهل سالگی انقلاب اسلامی گفت: درایام نوروز هر سال مسافرین زیادی به شهرستان بهمئ ی سفر می کنند و صنعت گردشگری به عنوان یک صنعت ما هست که نگاه ویژه ای به این صنعت در همه جای دنیا شده است 
  سنائی افزود: باید شهرستان بهمئی بتواند از پتانسیل گردشگری در ایام نوروز استفاده خوبی ببرد که لازم است زیرساخت های گردشگری فراهم گردد.

  وی گفت: باید مناطق گردشگری را به  نمازخانه، سرویس بهداشتی و آب آشامیدنی را تجهیز کنیم  و همچنین مدارس و خوابگاهها جهت اسکان گردشگران شوند 
  فرماندار بهمئی خاطرنشان کرد:  با توجه به کیفیت مناسب وضعیت آب و هوای امسال پیش بینی افزایش تعداد مسافرانرا داریم و با  تعیین کارگروهای ستاد خدمات سفر، نظارت بر اصناف و کنترل قیمت ها و همچنین  تجهیز خودپردازها با اسکناس نو و کافی، کاهش آسیب های زیست محیطی بویژه جلوگیری از قطع درختان و بوته ها و ریختن زباله در طبیعت در باید در اولویت ویژه سفرهای نوروزی سال ۹۸قرار دهیم.

  آرشیواخبارRSS
  نسخه قابل چاپ
  مجری سایت:شرکت سیگما