دوشنبه 31 تير 1398   08:19:37
شما اینجا هستید :
 • ارسال به دوستان
 • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

 • 1397/10/26 چهارشنبه
 • نشست پشتیبانی برگزاری یادواره سرداران و شهدای بهمئی برگزار گردید .

  حکمت اله سنائی فرماندار شهرستان بهمئی در این نشست گفت: خدا را شاکریم که در این روز میزبان چنین مراسم مقدسی هستیم.

  سنائی افزود: شهداء عزیز ارزشمندترین داشته خود را در راه حفظ ارزش ها و دفاع از نظام و کشور اسلامی تقدیم کردند و امنیت، اقتدار و عزت امروز ایران اسلامی، مدیون خون و ایثارگری های شهدا، جانبازان و خانواده های آنان هست .

  وی ضمن تقدیر و تشکر از همه کسانی که تا کنون در بحث برپایی یادواره کشوری شهدای بهمیی  زحمت کشیدند گفت: باید برنامه زمانبندی و دقیق و  مناسب برای یادواره داشته باشیم تا بتوانیم یک برنامه خوب و منسجمی را اجرا کنیم .

  سرگرد پسنده فرمانده سپاه ناحیه بهمئی ضمن عرض خیر مقدم به همه مهمانان گفت: رمز  تداوم انقلاب ،عزت  استقلال و امنیت را زنده نگه داشتن یاد شهدا و تکریم  خانواده های آنان دانست .

  وی گفت: یادواره کشوری سرداران و شهدای بهمئی سراسر کشور، که تا به امروز قریب به ۷۰۰شهید والا مقام  تقدیم انقلاب کردند،  در نیمه اسفند، در  این شهرستان شهرستان برگزار خواهد شد.

  سردار رفیق دوست فرمانده تیپ امام حسن مجتبی (ع) استان خوزستان گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، آشنایی نسل جوان با اسطوره‌های دفاع مقدس، تقویت هویت اعتقادی در نسل جوان، بیمه کردن جامعه با برگزاری یادواره‌ها، ترویج روحیه ایثار و فداکاری و مقاومت و جامعه عمل پوشاندن به فرمان فرماندهی کل قوا که فرمودند "زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست"، از جمله اهداف برگزاری این یادواره به شمار می‌رود.

  فرمانده تیپ امام حسن مجتبی (ع)افزود: یادواره کشوری  شهدای بهمئی یک کار بسیار سنگین است و باید همه ما بسیج شویم تا بتوانیم یک کار خوب و ماندگار انجام بدهیم و این یادواره فرصت خوبی است برای شناسایی رشادتهای فرزندان ایل بزرگ بهمیی که سهم به سزایی در جنگ تحمیلی داشتند .

  وی گفت: باید از طریق شبکه های استانی اطلاع رسانی دقیق و ویژه ای انجام بدهیم تا بتوانیم برنامه خوب و باشکوهی داشته باشیم .

  سردار رفیق دوست گفت: در شبکه استانی دنا به فرهنگ  و رسم و رسومات  ایل بزرگ بهمئی توجه چندانی نمی شود و فقط به مرکز استان توجه می شود که نیاز هست این شبکه استانی و مدیریت محترم این شبکه نگاه و رویکرد خود را تغییر دهند .


   

  عكس هاي مرتبط :

  آرشیواخبارRSS
  نسخه قابل چاپ
  مجری سایت:شرکت سیگما