شنبه 4 خرداد 1398   13:54:23
شما اینجا هستید :
 • ارسال به دوستان
 • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

 • 1397/10/17 دوشنبه
 • معاون سیاسی فرماندار بهمئی: انقلاب اسلامی بزرگترین رویداد قرن بیستم بود

  جلسه ستاد دهه فجر با موضوع هماهنگی برگزاری برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در فرمانداری بهمئی برگزار گردید.

  الماس عابدی معاون سیاسی و امنیتی فرماندار بهمئی در این نشست با گرامیداشت چهلمین بهار انقلاب اسلامی گفت: این انقلاب بزرگترین رویداد قرن بیستم بود که به زعم اندیشمدان بخصوص جامعه شناسان غرب، توجه جهانیان را از مکاتب حاکم بر جهان و از مارکسیسم و لیبرالیسم به سمت اسلام جلب نمود.

  عابدی افزود: از همان ابتدای شکل گیری انقلاب ملت ایران، دشمنان برای ساقط کردن آن از هیچ نیرنگ و توطئه ای دریغ نورزیدند که نمونه های بارز آن 8 سال جنگ تحمیلی، تهاجم فرهنگی، تحریم های ظالمانه و اخیراً جنگ تمام عیار اقتصادی است، اما به فضل الهی و با رهبری عالمانه امام راحل و پس از وی، درایت رهبر عظیم الشان انقلاب، نقشه های شوم آنان نقش بر آب گردید و ایران اسلامی هر روز پوینده تر و پرصلابت به سمت قله های عزت و اقتدار درحال صعود است.

  وی با یادآوری دستاوردهای عظیم انقلاب اسلامی اضافه نمود: امروز صیانت از آرمان ها، رفع موانع و چالش ها و ایجاد امید و نشاط در جامعه وظیفه همه مسئولین و دست اندرکاران در هر رده و مرتبه ای است.

  معاون سیاسی فرماندار بهمئی، بازگو نمودن دستاوردها و عملکرد دولت و نظام را ضروری دانست و خاطرنشان کرد: باید کارها به مردم گفته شود تا بفرموده معمار کبیر انقلاب، شیطان نگوید که کار نشده است.

  عابدی با تاکید بر حضور حداکثری و هماهنگی و همکاری ، از ادارات و نهادها خواست با ایجاد همگرایی به بهترین شکل ممکن نسبت به برگزاری برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اقدام نمایند.

  تشکیل کمیته های ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی، تشریح دستاوردهای انقلاب در چهار دهه گذشته، برپایی نمایشگاه دستاوردهای انقلاب، برگزاری سلسه نشست های تبیینی و ارتقاء سطح مشارکت عمومی از مصوبات این نشست بود.


  آرشیواخبارRSS
  نسخه قابل چاپ
  مجری سایت:شرکت سیگما