چهارشنبه 29 خرداد 1398   14:20:03
شما اینجا هستید :
 • ارسال به دوستان
 • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

 • 1397/10/15 شنبه
 • بازدید فرماندار بهمئی و مدیرکل دامپزشکی استان از روستاها و عشایر حوزه کفش کنان

  فرماندار شهرستان بهمئی به همراه مدیر کل دامپزشکی استان و تعدادی از دامپزشکان و کارشناسان این حوزه ، از روستاها و عشایر منطقه کفش‌کنان بازدید نمودند.
  در این سفر علاوه بر تحویل پکیج‌های دارویی رایگان به عشایر، دامهای بیمار معاینه و به صورت موردی نیز دارو تجویز و تحویل دامداران شد.  در حاشیه این  بازدید  فرماندار بهمئی گفت : عشایر قشری زحمت کش و پای کار هستند که با حمایت از آنها می‌توان تولید گوشت و مواد لبنی را در کشور سامان دهی کرد
  .

  سنایی افزود: در راستای حمایت از عشایر امروز به پیشنهاد مدیرکل دامپزشکی، منطقه دهستان کفشکنان آمدیم تا از نزدیک مشکلات و. توانمندی های عشایر منطقه را بررسی نماییم.

  مدیرکل دامپزشکی کهگیلویه و بویراحمد بااشاره به ضروری بودن کنترل بیماری‌های‌ دامی گفت : در ادامه سرکشی و بازدید از مناطق کمتر برخوردار و عشایری، به همراه اکیپ دامپزشکی، دامهای آنان مورد معاینه قرار می‌گیرند و پکیجهای دارویی رایگان در اختيار دامداران قرار می‌دهیم.

  بهمنش با اشاره به‌ تعطیل بودن پایگاه دامپزشکی بخش‌های سرآسیاب یوسفی و ممبی گفت : مجوز استخدام باید از مرکز داده شود که در حال رایزنی  برای راه اندازی این پایگاه ها هستیم

  آرشیواخبارRSS
  نسخه قابل چاپ
  مجری سایت:شرکت سیگما