چهارشنبه 29 خرداد 1398   14:17:45
شما اینجا هستید :
 • ارسال به دوستان
 • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

 • 1397/10/6 پنجشنبه
 • جلسه ی مشترک شورای اداری شهرستان های بهمئی و لنده با حضور معاون اقتصادی وزیر کشور

  جلسه مشترک شورای اداری شهرستان های بهمئی و لنده با حضور دکتر دین پرست معاون هماهنگی امور اقتادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور و دکتر گوهرگانی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری در محل مسجد روستای برم الوان شهرستان بهمئی برگزار گردید

  دکتر دین پرست در این نشست با بیان اینکه ظرفیت‌های  استان کهگیلویه و بویراحمد زبانزد است، اظهار داشت: عدم برنامه‌ریزی مناسب برای استفاده از این ظرفیت‌ها سبب عقب‌افتادگی و  محرومیت بیش از پیش این استان شده است.

  معاون اقتصادی وزیر کشور افزود: توسعه‌نیافتگی استان کهگیلویه و بویراحمد  ناشی از فقر اقتصادی  نیست بلکه به خاطر فقر برنامه‌ریزی و ضعف مدیریت مدیران استانی  است.

  دین‌پرست بیان کرد: این استان منابع آبی فراوان، طبیعت گردشگرپذیر، نیروی انسانی و ظرفیت‌های خوب دیگری دارد و جای تأسف برای عملکرد خودم و همه مدیران دارم که این استان با وجود این همه ظرفیت خدادادی در محرومیت به سر می‌برد.

  معاون اقتصادی وزیر کشور با اشاره به اینکه شهرستان بهمئی جهت اجرای طرح عملیات راهبردی توسعه پایدار و نیز شهرستان  لنده از سوی بنیاد مستضعفان به عنوان پایلوت توسعه اقتصادی و محرومیت زدایی انتخاب شده، تصریح کرد: مدیران این شهرستانها باید جهت اجرای این طرح ها و توسعه شهرستان ها تلاش و مشارکت نمایند.

  وی تاکید کرد: فرمانداران باید پروژه‌های نیمه‌تمام را با جدیت تمام پیگیری کنند و مدیر مربوط به هر پروژه را برای به سرانجام رساندن پروژه  مجبور به کار کند.

  عكس هاي مرتبط :

  آرشیواخبارRSS
  نسخه قابل چاپ
  مجری سایت:شرکت سیگما