چهارشنبه 29 خرداد 1398   14:10:12
شما اینجا هستید :
 • ارسال به دوستان
 • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 

اخبار

 • 1397/10/4 سه‌شنبه
 • نشست شورای اداری شهرستان بهمئی با حضور استاندار

  جلسه شورای اداری شهرستان بهمئی با حضور استاندار، معاونت عمرانی استاندار مدیران کل و مسئولین شهرستان بهمئی در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد این شهرستان برگزار گردید.

  استاندار کهگیلویه و بویراحمد در این نشست با تاکید بر لزوم افزایش شاخصه های توسعه شهرستان بهمئی و رساندن این شهرستان به طراز دیگر شهرستان های استان، گفت: تمام تلاش خود را برای توزیع عادلانه اعتبارات و رساندن شهرستان بهمئی به حداقل طراز توسعه کشوری بکار می گیریم.

  دکتر احمدی در ادامه این نشست از مدیران کل راه و شهرسازی، آب منطقه ای، برق، گازو کمیته امداد خواست تا با حضور در جایگاه از آخرین وضعیت پروژه های عمرانی در حال اجرای خود در سطح شهرستان بهمئی گزارشی اعلام کنند.

  در ادامه حکمت الله سنایی فرماندار شهرستان بهمئی گفت: خوشبختانه درشهرستان ما حساسیت و نگاه لازم در بحث توسعه ایجاد شده است و باید در بحث توسعه از تنگ نظری ها بپرهیزیم.

  وی افزود: در شهرستان تغییرات خوبی ایجاد شده است.

  سنایی در زمینه اراضی شهر لیکک ضمن تقدیر و تشکر از مسئولان گفت: امیدواریم در آینده‌ای نزدیک این مهم به سرانجام برسد و این مشکلات حل شود.

  فرماندار بهمئی در مورد سد ایلی آباد خاطرنشان کرد: سد ایلی آباد با بیش از ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی در دهه فجر امسال قرار است به بهره‌برداری برسد.

  سنایی اضافه نمود: انتظار هست که پروژه ی جاده ها در شهرستان و همچنین گازرسانی به روستاها به سرانجام برسد.

  سنایی در ادامه گفت: زمزمه ها و شواهدی مبنی بر اینکه سهم صنعتی آب شهرستان در شرف حذف شدن است گفت:  برای این شهرستان با این همه پتانسیل در بخش صنعت یک خطای بزرگ است و همانطور که مدیرکل آب استان قول دادند که این مشکل را حل کنند منتظر پیگیری آن هستیم.

  عكس هاي مرتبط :

  آرشیواخبارRSS
  نسخه قابل چاپ
  مجری سایت:شرکت سیگما