دوشنبه 31 تير 1398   08:57:01
شما اینجا هستید :
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
.
1397/6/4 يكشنبه با حضور مسئولان استانی و شهرستانی، جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان بهمئی برگزار گردید.

جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان بهمئی در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
در این نشست که با حضور مهندس هاشمی پور نماینده مردم شهرستان در مجلس و تعدادی از مسئولان استانی و شهرستانی تشکیل شد،  حکمت اله سنائی، فرماندار شهرستان بهمئی در این جلسه گفت: ا مجموع اعتبارات توزیع شده در کمیته برنامه ریزی شهرستان بهمئی ۳۳ میلیارد و ۳۵۶ میلیون تومان بوده است. از این مبلغ، ۲ میلیارد و ۸۰۸ میلیون تومان اعتبارات استانی، ۱۶ میلیارد و ۸۳۸ میلیون تومان سه درصد نفت و گاز، ( ۱۳ میلیارد و ۹۹۲ میلیون تومان اعتبارات یک سوم و ۲ میلیارد و ۸۴۶ میلیون تومان دوسوم نفت)، ۱۳ میلیارد و ۷۰۹ میلیون تومان اعتبارات متوازن می باشد.

وی افزود: این اعتبارات در ۲۴ فصل، ۵۷ برنامه و بین ۱۶۲ پروژه تقسیم شد. غیر از اعتبارات توزیع شده در شورای برنامه ریزی، مبلغ ۲ میلیارد تومان از محل ارتقای شاخص‌ها به سد ایلی آباد اختصاص داده شد.

فرماندار و رئیس کمیته برنامه ریزی ادامه افزود: مبلغ ۱۸ میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی-استانی به پروژه آیرسانی از سد کوثر و یک میلیارد تومان به مدرسه مسکن مهر، یک و نیم میلیارد تومان اعتبارات ورزشی از محل مالیات بر ارزش افزوده و ۶ میلیارد تومان از محل توازن ملی به بیمارستان ۳۲ تختخوابی لیکک اختصاص داده شد در مجموع اعتبارات شهرستان در سال ۹۷ بیش از 60 میلیارد تومان است.

حکمت الله سنائی خاطرنشان کرد: اولویت ما در توزیع اعتبارات، تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام به خصوص پروژه های با درصد پیشرفت فیزیکی بالا و نیازهای اساسی و اورژانسی شهرستان در بخشهای مختلف است.

 از جمله مطالبات همیشگی مردم شهرستان استقرار ادارۀ ثبت و اسناد و پزشکی قانونی بود که اعتبارات خوبی برای تجهیز آنها گذاشته شد. برای آب و جاده‌های روستایی از جمله جاده سه راهی سرآسیاب- ممبی به الهی آباد، و جاده روستاهای بنۀ آخوند، بنۀ پیر و امامزاده منیزور در قالب پروژۀ ۲۲ روستا اعتبارات خوبی در نظر گرفته شد.

وی افزودند: برای عمران شهری لیکک، تکمیل مصلای لیکک، ساماندهی گلزار شهدا و تکمیل چاه پشت کوه ملاطهماسب، نیز اعتبارات مناسبی اختصاص یافت.

سنائی در ادامه گفت: فرمانداری توانست به وعده ی خود مبنی بر حمایت از پیمانکاران بومی که پروژه های میلیاردی را برای دستگاههای نوسازی و ورزش و جوانان و با هزینه خودشان و با کیفیت مطلوب تکمیل کردند عمل کند و بخشی از مطالبات آنها را پرداخت کند. از طرفی سعی کردیم حتی الامکان از خرد کردن اعتبارات خودداری شود.

منبع: روابط عمومی فرمانداری بهمئی
مجری سایت:شرکت سیگما