شنبه 4 خرداد 1398   14:50:54
شما اینجا هستید :
  • ارسال به دوستان
  • چاپ
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
.
1396/11/9 دوشنبه با مجوز وزارتخانه ، ورزش و جوانان شهرستان بهمئی از نمایندگی به اداره ارتقاء یافت

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد در دیدار با سرپرست فرمانداری و امام جمعه شهرستان بهمئی گفت: بنا به پیشنهاد مسئولین شهرستان و در دیدار اخیری که با مسئولین وزارت ورزش و جوانان داشتیم، توانستیم مجوز ارتقاء ورزش و جوانان شهرستان بهمئی از نمایندگی به اداره را بگیریم  و به زودی تابلوی نمایندگی از سر در این اداره برداشته خواهد شد.

در این نشست که در فرمانداری بهمئی برگزار شد، حکمت اله سنایی سرپرست فرمانداری با اشاره به اهمیت ورزش  در کاهش بزهکاری و آسیب های اجتماعی و سلامت جسمی و روانی گفت: باید با تعامل و مدارا مشکل قبض برق و دیگر قبوض خدماتی و حامل های انرژی مرتفع گردد تا ورزش آسیب نبیند.

سنایی افزود: لازم است جلسه ای با حضور مدیران کل و مدیران عامل شرکت های خدمات رسان و فرماندار شهرستان در مرکز استان ترتیب داده شود تا این موضوع بصورت اساسی مورد بحث و بررسی قرار گیرد.

همچنین حجت السلام افروغی امام جمعه شهرستان در این دیدار گفت: ضروری است ترتیبی اتخاذ گردد تا مسئله قبوض خدماتی اماکن ورزشی و اداره ورزش و جوانان برای همیشه برطرف گردد، زیرا این موضوع سال های متمادی و در زمان تصدی مدیران زیادی همچنان لاینحل باقی مانده است و بجای حل شدن به آینده موکول می گردد.

افروغی خاطرنشان کرد: در بحث قراردادهای اماکن ورزشی باید ضمانت های اجرایی لازم اخذ گردد تا مستاجرین به موقع نسبت به پرداخت بدهی های خود اقدام  نمایند.

در ادامه این نشست مدیر کل ورزش و جوانان از تلاش خود برای بهبود وضعیت ورزش شهرستان بهمئی گفت و افزود: با توکل بر خداوند به زودی و به مناسبت ایام الله دهه ی فجر پروژه زمین چمن مصنوعی روستای آب الوان از توابع بخش بهمئی گرمسیری کلنگ زنی خواهد شد.

منبع: روابط عمومی فرمانداری بهمئی
مجری سایت:شرکت سیگما